Krytyczny błąd w Diablo 4 rujnuje wielu graczom rozgrywkę. Nieśmiertelność ma jednak swoje minusy

Diablo 4

Blizzard cały czas pracuje nad udoskonaleniem Diablo 4. Niedawno twórcy gry wypuścili aktualizację 1.1.2, która naprawiła sporo bugów, jednak pewne jest, że na tym się nie skończy. W najnowszej odsłonie serii gracze odkryli bowiem krytyczny błąd, który może zepsuć wielu osobom rozgrywkę.

Diablo 4 z krytycznym błędem w strefach PVP

Materiał z serwisu YouTube prezentujący błąd w Diablo IV

Zgodnie z doniesieniami serwisu GamesRadar, pod koniec ubiegłego tygodnia użytkownicy zaczęli zgłaszać na forach Blizzarda poważny błąd. Bug, zaprezentowany na powyższym materiale opublikowanym przez jednego z koreańskich graczy, pokazuje, że wystarczy tylko sprytna kombinacja, by stać się niezniszczalnym w strefach walk PvP.

Ktoś znalazł błąd pozwalający stać się nieśmiertelnym w strefie PVP podczas gry PVP. Nawet nie biorąc pod uwagę, że PVP to zawartość endgame, jest to bardzo poważny i krytyczny błąd, który rujnuje rozgrywkę.

Użytkownik DeadlyCrush na forum Blizzarda

Co zrobić, by stać się nieśmiertelnym? Należy stanąć na granicy strefy PvP i PvE, użyć raz dowolnej umiejętności, a następnie zwykłego ataku i zakończyć wykorzystaniem Zwoju Przeklętego Chaosu. Oczywiście piszemy o tym tylko informacyjnie – z powyższego błędu lepiej nie korzystać, gdyż jest to zdecydowanie nieuczciwy sposób, by zdobyć przewagę nad pozostałymi graczami.

Zobacz także: Gry podobne do God of War

Kup Diablo 4

Aktualnie nie ma jeszcze komentarza ze strony Blizzarda na temat wspomnianego błędu. Miejmy nadzieję, że wkrótce się do niego odniosą, a tymczasem lepiej omijać strefy PvP w Diablo 4.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.