Średni czas gry w Diablo 4 ujawniony przez twórców. Blizzard opowiada o kampanii fabularnej

Diablo 4

Diablo 4 zostało szczegółowo zaprezentowane podczas tegorocznego Xbox & Bethesda Games Showcase i gra skradła serca wielu fanów hack’and’slashów. Gameplay wydawał się pokazywać to, o czym od dłuższego czasu marzyły osoby zakochane w Diablo – czyli o angażującym systemie walki i pełnych niebezpieczeństw lokacjach.

REKLAMA

Czas gry potrzebny na ukończenie Diablo 4 robi wrażenie

Diablo 4 – gameplay

Po tymże wydarzeniu zdradzono, że w Diablo 4 pojawią się mikropłatności, a teraz wiemy już, ile potrwa kampania fabularna. Reżyser gry – Joe Shely – w wywiadzie dla redakcji Gamespot przyznał, że historia w nadchodzącej odsłonie serii wyjmie nam z życia mniej więcej 35 godzin. Przy takim czasie rozgrywki mamy mieć szansę na zdobycie 45 poziomu postaci.

Zapoznanie się z kampanią fabularną tak naprawdę otwiera drogę do bardzo rozbudowanego end-game’u, w którym mamy mieć możliwość wbić nawet 100 poziom doświadczenia. Twórcy zapewnią wiele zawartości, a także zadbają o doskonale znany fanom marki system Paragon (poziomy doskonałości, które pozwalają jeszcze bardziej rozwinąć bohatera), który aktywuje się wraz z osiągnięciem 50 poziomu doświadczenia.

Sprawdź także: Final Fantasy VII Rebirth to Final Fantasy VII Remake Part 2!

Premiera Diablo 4 jest zapowiedziana na 2023 rok. Gra trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S, więc w nadchodzących miesiącach Blizzard powinien ujawniać kolejne konkrety nt. owej pozycji.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!