Diablo 4 na gameplayu wygląda niesamowicie! Blizzard zdradza szczegóły o grze, premiera w 2023 roku

Diablo 4

Blizzard podczas Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 przedstawił nie tylko Overwatch 2, ale również poświęcił trochę czasu dla Diablo 4 – niesamowicie wyczekiwanej produkcji dla fanów gatunku hack’and’slash.

Diablo 4 na trailerze i gameplayu zapowiada się na niezapomnianą przygodę!

Diablo 4 trailer

Na dobry początek przedstawiono trailer, w którym ukazano piątą i ostatnią dostępną klasę w Diablo 4. Mowa o dobrze znanym Nekromancie, który będzie mógł poszczycić się takimi zdolnościami, jak przyzywanie wojowników z zaświatów.

Następnie udostępniono gameplay, który pokazuje, jak obecnie wygląda owa pozycja. Areny przepełnione nawet najmniejszymi szczegółami prezentują się niesamowicie dobrze, pozytywne wrażenie robi także projekt przeciwników, jak i sam system walki. Co najważniejsze, twórcy zapowiadają bardzo rozbudowany end-game.

Diablo 4 gameplay

Premiera Diablo 4 w wersji na PC, PS5 i Xbox Series X|S jest zapowiedziana na 2023 rok. Wtedy tak naprawdę przekonamy się, czy nowa część serii jest tym, czego oczekiwali odbiorcy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z