Diablo 4 do sprawdzenia za darmo na PC! Kilka dni na przetestowanie produkcji Blizzarda

Diablo 4

Nadal istnieją osoby, które nie miały okazji przetestować Diablo 4. Blizzard umożliwi im to teraz za darmo. Firma udostępniła bowiem kilkudniową, darmową wersję próbną gry.

Diablo 4 – darmowa wersja próbna

Diablo 4 weszło w nowy sezon i z tego co mówią gracze, zmiany wpłynęły pozytywnie na rozwój gry. Dobrze więc, że teraz każdy może ją sprawdzić bez ponoszenia żadnych kosztów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Blizzard udostępnił bowiem właśnie jej wersję próbną. Jest ona darmowa, ale niestety dotyczy wyłącznie PC-towego wydania. Najnowszą odsłonę serii można pobrać z portalu Battle.net.

Trial jest dostępny od 16 do 21 maja. A jeśli ktoś będzie chciał przedłużyć sobie zabawę, to Diablo 4 można teraz też kupić w 50-procentowej obniżce.

Przypomnijmy, że gra pojawiła się na rynku 6 czerwca 2024 roku. Została wtedy wydana na PC, PS4, PS5, Xboxa One i Xboxy Series X|S.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.