Diablo 4 – Blizzard zdradził, ilu dodatków doczeka się gra. Firma nie zamierza osiąść na laurach

Diablo 4 Lilith

Do pełnej oficjalnej premiery Diablo 4 pozostaje obecnie tylko kilkanaście godzin, choć osoby, które zdecydowały się na zakup edycji Deluxe już od jakiegoś czasu mogą poznawać przygody w świecie Sanktuarium. Ciężko więc mówić, czy gra już jest sukcesem lub się nim stanie, ale najwidoczniej deweloperzy nie rozpatrują tego w takich kategoriach. Zgodnie ze słowami Roda Fergussona Blizzard już w pocie czoła pracuje nad dodatkową zawartością, która w przyszłości trafi do ich diabelskiej produkcji.

Diablo 4 z co najmniej dwoma dodatkami to dobry znak dla niezdecydowanych

Podcast Kinda Funny Games z Rodem Fergusonem

W ostatnim odcinku podcastu Kinda Funny Games wspomniany Rod Fergusson przyznał, że zespoły rozwijające gry nie mają zbyt wiele czasu na odpoczynek, bo zajmują się stałym dostarczaniem graczom nowej zawartości do gier.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mężczyzna podczas rozmowy wprost stwierdził, że Diablo 4 otrzyma dwa pełnoprawne dodatki, które są już na pewnym etapie rozwoju. Co więcej, pewna część zespołu tworzącego tę pozycję zajmuje się też projektowaniem aktywności sezonowych, które w przyszłości urozmaicą dostępną rozgrywkę.

Przeczytaj też: Tablet do gier — najlepsze modele

Dla osób, które pokładają w tej produkcji spore nadzieje, są to świetne wieści, bo wprost sugerują one, że Diablo 4 będzie całkiem zadbaną produkcją i nie zostanie ona szybko porzucona przez Blizzard. Warto jednak pamiętać, że gra jeszcze nie zadebiutowała, więc na konkretne wyniki trzeba będzie jeszcze poczekać.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.