Overwatch 2 grą free-to-play. Znamy datę premiery

Overwatch 2

Blizzard pojawił się na Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 i zaprezentował fanom sieciowych rozgrywek Overwatch 2. Korporacja potwierdziła, że nowa odsłona marki będzie dostępna w modelu free-to-play, co oznacza, że każdy zainteresowany wypróbuje strzelankę w pełni za darmo.

Overwatch 2 na trailerze zdradzającym datę premiery

Overwatch 2 trailer

Trailer z konferencji Microsoftu przedstawia nam niektórych z grywalnych bohaterów, ekscytującą i zarazem dynamiczną walkę online przepełnioną specjalnymi zdolnościami postaci, a także projekt kilku wybranych map. Wszystko to prezentuje się dość ciekawie.

Przeczytaj też: Świeży trailer ARK 2

Overwatch 2 trafi na PC, PS4, PS5, Xbox Series X|S, Xbox One oraz Nintendo Switch 4 października 2022 roku we wczesnym dostępie. Jak oznajmił Blizzard, już podczas Early Access zainteresowani otrzymają sporo interesującej zawartości PvP.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z