Do Diablo 4 powrócił znany błąd. Gracze znowu nie mogą handlować

Diablo 4

Blizzard zdecydowanie nie może określić ostatnich tygodni mianem udanych. Premiera drugiego sezonu Diablo 4 spotkała się z mieszanym odbiorem, a zainteresowanie tytułem na Steam okazało się wyjątkowo niskie. Na domiar złego gracze co jakiś czas muszą zmagać się z błędami. Najnowszy z nich doprowadził do całkowitego wyłączenia systemu wymiany przedmiotów.

Handel w Diablo 4 wyłączony po raz drugi. Blizzard wydał oficjalny komunikat

Diablo 4 Season of Blood – oficjalny zwiastun

Mimo że system handlu nie jest szczególnie popularny wśród graczy Diablo 4, to Blizzard poważnie traktuje ten aspekt gry. Po dwumiesięcznej przerwie do gry powrócił błąd pozwalający na duplikowanie przedmiotów oraz posiadanego złota. Mógł on poważnie zachwiać balansem rozgrywki, dlatego Blizzard postanowił tymczasowo wyłączyć system handlu.

Według oficjalnego komunikatu zespół deweloperów ma już pracować nad wyeliminowaniem problemu, a także upewnieniem się, iż nie powróci on w najbliższym czasie. Blizzard podkreśla także, że użytkowników, którzy zdążyli wykorzystać błąd dla własnych korzyści, czekają konsekwencje przewidziane w EULA (umowie licencyjnej użytkownika końcowego).

Przeczytaj także: Najlepsze gry na nudę

Niestety, nie sprecyzowano, kiedy możemy spodziewać się ponownego włączenia systemu handlu. Osoby korzystające z tej funkcji w Diablo 4 muszą uzbroić się w cierpliwość.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.