Unikalne nagrody dla fanów Diablo 4 za zamówienie w KFC. Promocja jest dostępna w Polsce

Diablo 4 KFC

KFC Polska ogłosiło właśnie rozpoczęcie współpracy z Blizzardem. Na jej mocy klienci sieci fast foodów mają teraz możliwość odebrania darmowych przedmiotów do Diablo 4. Otrzymane kody można realizować raz w tygodniu.

Współpraca KFC Polska i Blizzarda. Gracze mogą odebrać przedmioty do Diablo 4

Diablo 4 KFC Polska nagrody
Unikalne nagrody do Diablo 4 w KFC Polska

Zasady współpracy KFC Polska i Blizzarda są bardzo proste. Za zamówienie zestawu Hot Wings Box dostaniemy zdrapkę, która umożliwi nam odebranie nagród do Diablo 4.

Otrzymany w ten sposób kod wystarczy zrealizować na oficjalnej stronie Battle.net. Warto zaznaczyć, że gracze będą mogli otrzymać nowe przedmioty raz w tygodniu.

Przypomnijmy, że już w maju podobna oferta wystartowała w amerykańskich oddziałach KFC. Teraz nareszcie dotarła do Polski (choć w nieco innej formie), ale niestety nie wiemy jeszcze, jak długo potrwa.

Zobacz też: Gry hack’n’slash

Kup Diablo 4

Jeżeli chodzi o samo Diablo 4, gra oficjalnie zadebiutowała 6 czerwca 2023 roku. Zagrać w nią mogą posiadacze PC, PS4, PS5, Xboxa One oraz Xboxów Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.