Blizzard zaprasza do bety Diablo 4! Poznaliśmy klasy, które pojawią się podczas najbliższych testów

Diablo 4

Nie ulega większym wątpliwościom fakt, że wielu graczy spędzi czerwcowe wieczory na rozgrywce w Diablo 4. Nim jednak to nastąpi wszyscy zainteresowani, będą mogli przetestować tę produkcję w ramach nadchodzących beta-testów, które odbędą się pod koniec marca. Z tej okazji Blizzard udostępnił krótki materiał oraz kolejną dawki informacji czego będziemy mogli spodziewać się po tym wydarzeniu.

Podczas otwartych beta-testów Diablo 4 dostępne będzie pięć klas postaci

Diablo 4 – zwiastun beta testów

Według najnowszych informacji przekazanych przez Blizzard podczas pierwszej tury beta testów, dedykowanych osobom, które zakupiły Diablo 4 przedpremierowo (17-19 marca), dostępne będą trzy klasy postaci: barbarzyńca, czarodziejka i łotrzyca.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tydzień później (24-26 marca) w ramach otwartych beta testów pula klas powiększy się dodatkowo o druida oraz nekromantę. Gracze będą mogli założyć 10 postaci na konto, a każdą z nich osiągnąć maksymalnie 25. poziom doświadczenia.

Oznacza to, że możliwości testowania oraz eksperymentowania będzie naprawdę wiele, a graczy ograniczy jedynie ich własna wyobraźnia i czas, bo testy jednak nie potrwają zbyt długo.

Przy okazji tych ogłoszeń otrzymaliśmy także krótki trailer, zapraszający do wzięcia udziału w beta-testach. Materiał, pomimo że krótki to przedstawił kilka ciekawych ujęć bezpośrednio z gry. Przy okazji mieliśmy okazję poznać polski głos antagonistki Diablo 4, czyli Lilith.

Przeczytaj też: Gry VR

Beta dla osób z preorderami rozpocznie właśnie 17 marca 2023 roku o godzinie 17:00 czasu polskiego i potrwa do 20 marca do godziny 9:00. Otwarte testy zaczną się tydzień później, czyli 24 marca również o godzinie 17:00 i pozostaną aktywne do 27 marca także do 9:00. Blizzard zastrzega jednocześnie, że daty i godziny mogą się zmienić w przypadku losowych wydarzeń, więc warto mieć to na uwadze.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.