Diablo 4 ma otrzymywać rozszerzenie co roku! Blizzard ma obiecujące plany na rozwój gry

Diablo 4

Podczas tegorocznego Gamescom Opening Night Live twórcy zapowiedzieli Sezon Krwi, który w Diablo 4 rozpocznie się w październiku. Zaoferuje on między innymi moce Wampiryzmu czy nową serię zadań do odkrycia. Przed nadejściem nowego sezonu Rod Fergusson, czyli główny dyrektor ds. Diablo, podzielił się natomiast ważną wiadomością dotyczącą rozszerzeń do hack’n’slasha.

Diablo 4 ma otrzymywać nowe rozszerzenie co roku i nowy sezon co kwartał

Diablo 4 Zwiastun Sezonu Krwi

W rozmowie z Dexerto Rod Fergusson przekazał ważne wieści w sprawie przyszłości Diablo 4. Wszystko wskazuje na to, że Blizzard ma spore plany co do tytułu. Mężczyzna potwierdził bowiem, że produkcja ma otrzymywać coroczne rozszerzenia.

Ale wiesz, to są lata i lata. Na tym się skupiamy. Patrząc na premierę gry i pierwszy sezon, postrzegamy to jako budowanie fundamentów, na których możemy budować przyszłość. Tak więc, patrząc na nasze kwartalne sezony i coroczne rozszerzenia, są to rzeczy, na których naprawdę skupiamy się w naszej usłudze na żywo.

Rod Fergusson

Jeśli Blizzard będzie dostarczać jedno duże rozszerzenie co rok, a do tego regularnie dostaniemy nowe sezony co kwartał, to Diablo 4 stanie się prawdziwym produktem w modelu gry-jako-usługi. Niestety na ten moment nie poznaliśmy więcej szczegółów. Mając jednak na uwadze, że Diablo 4 zadebiutowało w czerwcu tego roku, pierwszy dodatek może pojawić się latem 2024.

Zobacz też: Telefon do 400 zł

Kup Diablo 4

Przypominamy, że drugi sezon rozgrywek w Diablo – Sezon Krwi – rozpocznie się 17 października 2023 roku. Więcej informacji na temat tego wydarzenia gracze mają otrzymać bliżej dnia premiery. Pozostaje nam więc czekać na wieści ze strony Blizzarda.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.