Diablo 4 krytykowane przez graczy. Premiera hitu Blizzarda na Steamie nie należy do udanych

Diablo 4

Wczoraj ruszył Sezon Krwi w Diablo 4, a do tego gra zadebiutowała na Steamie. Premiera na platformie nie spotkała się jednak ze zbytnim entuzjazmem fanów serii. Popularność gry Blizzarda jest tam na ten moment dość niska. Do tego pojawiają się też liczne głosy krytyki.

Diablo 4 na Steamie zbiera mieszane opinie. Zainteresowanie grą jest nikłe

Diablo 4 Steam
Diablo 4 na Steamie

Diablo 4 nie może pochwalić się rewelacyjnymi wynikami na Steamie. Zgodnie ze statystykami Steama, maksymalna liczba graczy bawiących się jednocześnie wynosi na ten moment 3807. Możliwe jednak, że wynik ten się nieco poprawi po pierwszym weekendzie.

Do tego warto wspomnieć też o recenzjach. Jest ich aktualnie około 400 i są dość mieszane. Krytykowane są mikrotransakcje, pojawiające się błędy oraz słabe UI. Wielu graczom nie podoba się też poziom trudności, który nie daje poczucia rozwoju.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 8000 zł

Na koniec przypomnijmy, że Diablo 4 jest dostępne na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Gra Blizzarda otrzymała też wsparcie na Steam Decku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.