Twórcy Diablo 4 prezentują nową mechanikę zmierzającą do gry! Sezon Krwi nadciąga wielkimi krokami

diablo 4 sezon krwi

Do Diablo 4 wielkimi krokami zmierza kolejny sezon rozgrywek. Wiemy już, że Sezon Krwi przyniesie spore zmiany w systemie naliczania obrażeń czy nowe moce wampiryzmu. Tym razem Blizzard postanowił przybliżyć graczom jedną z nowości, która pojawi się w Diablo 4.

Blizzard prezentuje działanie Paktów Krwi w Diablo 4

Twórcy Diablo 4 udostępnili na platformie X (dawny Twitter) krótki materiał przybliżający działanie jednej z mechanik, która pojawi się w grze. Mowa mianowicie o Paktach Krwi, dzięki którym gracze będą mogli personalizować swój pancerz. Trzy unikatowe Pakty pozwolą korzystać z magii krwi, a na zaprezentowanym przez Blizzard klipie możemy rzucić okiem na działanie systemu.

W ramach przypomnienia Sezon Krwi przyniesie moce wampiryzmu oraz nowe zadania, sprzęt czy wydarzenia w grze. Gracz połączy siły z Erys, łowczynią wampirów, która pomoże rozwikłać zagadkę związaną z wampirycznym władcą. Potwierdzono także kilka zmian w komforcie rozgrywki, balansie doświadczenia i zdobywania poziomów.

Zobacz też: Gry podobne do Uncharted

Na zakończenie przypominamy, że Sezon Krwi w Diablo 4 rusza już 17 października 2023. Warto również dodać, że produkcja ma otrzymywać duże rozszerzenie co roku, a nowe sezony rozgrywek mają pojawiać się co kwartał.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.