Blizzard posłuchał graczy. Już nie aktywujesz przepustki premium w Diablo 4 przez przypadek

Diablo 4

Ostatnio informowaliśmy o irytującym problemie, który dotknął część graczy Diablo 4. Przycisk do aktywacji przyspieszonego karnetu bojowego premium był bowiem umieszczony w takim miejscu, że wiele osób przypadkowo uruchamiało niechcianą opcję. W odpowiedzi na skargi ze strony społeczności Blizzard podjął jednak działania mające na celu wyeliminowanie uciążliwego problemu.

Aktualizacja 1.1.0c w Diablo 4 naprawia problem z przypadkową aktywacją przepustki premium

Diablo 4 menu sezon
Zakładka sezonowa w Diablo 4. Po aktualizacji 1.1.0c kursor domyślnie ustawia się na „postępach sezonowych”

Aktualizacja 1.1.0c wprowadziła bardzo ważną zmianę w interfejsie użytkownika w Diablo 4. Przed tą łatką gracze, którzy wybrali zakładkę sezonową w menu gry, znajdowali kursor domyślnie na przycisku „aktywuj przyspieszony karnet”. Kliknięcie tego przycisku nie wywoływało żadnego komunikatu o potwierdzeniu opcji, co prowadziło do przypadkowej aktywacji karnetu premium i w konsekwencji do frustracji wielu graczy.

Teraz jednak Blizzard postanowił szybko zareagować na głosy krytyki, dodając wyskakujące okienko z potwierdzeniem aktywacji karnetu bojowego premium. Dodatkowo po aktualizacji 1.1.0c w zakładce sezonu kursor ustawia się domyślnie na przycisku „postępów sezonowych”, co znacznie ogranicza ryzyko przypadkowej aktywacji niechcianej opcji.

Zobacz też: Gry podobne do Until Dawn

Kup Diablo 4

Nie tylko problem z przypadkową aktywacją karnetu bojowego premium został rozwiązany. Aktualizacja wprowadza także poprawki dotyczące nieprawidłowego działania ruchu na niektórych kontrolerach, dzięki czemu gra będzie bardziej responsywna i przyjemna. Przede wszystkim cieszy jednak fakt, że Blizzard zareagował na pojawiające się głosy krytyki.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.