Diablo 4 znowu wycieka! Tym razem pojawiły się przecieki z sesji motion capture

Diablo 4 Lilith

Nie ma co ukrywać, że Diablo 4 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier 2023 roku. Jakiś czas temu Blizzard uraczył wszystkich oczekujących masą nowych informacji na temat swojej nadchodzącej produkcji. Poza tym, co jakiś czas do sieci trafiają przecieki, które często zdradzają dość istotne szczegóły, przykuwając tym samym uwagę wielu osób. Ostatni z nich, mimo że niezbyt obszerny, to dla fanów cyklu może okazać się nie lada gratką.

REKLAMA

Do sieci trafiła sesja motion capture kręcona na potrzeby cutscenek w Diablo 4

Kompilacja materiałów z Diablo 4 na kanale El Club Gaming and Tech

Pierwotnie materiały ukazały się na rosyjskojęzycznym portalu NeoGAF, gdzie jeden z użytkowników udostępnił wideo z sesji motion capture, kręconej na potrzeby przerywników filmowych w Diablo 4. Treści te zostały dość szybko usunięte z tamtejszych portali, jednak dzięki pracy kanału El Club Gaming and Tech część z nich została odzyskana. Wszystkie ujęcia są mocno niedopracowane i zapewne służyły do użytku wewnętrznego deweloperów.

Pierwszy z materiałów prezentuje przerywnik, w którym główna antagonistka Diablo 4 — Lilith — w towarzystwie swoich kultystów przechodzi przez jakieś wrota. Na drugim wideo zaś widać ujęcie tuż przed walką z bossem, który dosiada trzygłowego Cerbera.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na telefon

Ujawnione filmy nie zdradzają za wiele na temat fabuły gry czy gameplayu, aczkolwiek są bardzo ciekawym znaleziskiem w kontekście tego, jak prezentować się będą przerywniki filmowe wewnątrz produkcji. Na koniec warto wspomnieć, że Diablo 4 pojawi się na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!