Gracze Diablo 4 są przekonani, że te stworki prowadzą ich do najrzadszych przedmiotów w grze

Diablo 4 Ring of Mendeln

Ostatnio pojawiły się głosy, że levelowanie w Diablo 4 po niedawnej aktualizacji stało się zbyt proste. Najwyraźniej jednak fani serii Blizzarda nadal spędzają wiele czasu w podziemiach, a dodatkowo zaczynają zwracać uwagę na dość osobliwe aspekty gry. Okazuje się bowiem, że według niektórych graczy pewne niepozorne stworzenia w Diablo 4 mogą prowadzić do rzadkich przedmiotów.

Szczury w Diablo 4 mają prowadzić do legendarnych przedmiotów. Gracze dzielą się ciekawą teorią

Podążanie za szczurami w Diablo 4

Użytkownik Reddita o pseudonimie Zerger45 podzielił się ciekawym spostrzeżeniem, które wywołało niemałe poruszenie wśród graczy. We wpisie zatytułowanym „Podążaj za szczurami” zasugerował bowiem, żeby przebywając w podziemiach w Diablo 4 zwrócić uwagę na te stworzenia i kierować się ich tropem. Według użytkownika szczury mają poprowadzić zainteresowanych do najrzadszych przedmiotów w grze.

Okej, to zabrzmi naprawdę dziwacznie, ale musisz podążać za szczurami, aby zdobyć dobre łupy. Nie krocz z góry ustaloną ścieżką w żadnym lochu, zamiast tego idź za szczurami. Szczury wyczuwają ser! Mówię ci, to prawda i czuję się jak wariat, ale znalazłem wiele legendarnych przedmiotów, robiąc to w ciągu może 10. minut. Szczury wskażą ci, które stado wrogów należy zabić, a następnie udadzą się w stronę, w którą musisz zmierzać! To prawda, nie zwariowałem! PODĄŻAJ ZA SZCZURAMI.

Użytkownik Reddita zerger45

Co ciekawe, w odpowiedzi na ten osobliwy wpis odezwało się sporo osób potwierdzających teorię Zergera45. Kolejni użytkownicy Reddita przedstawiali dowody na zdobycie legendarnych przedmiotów (w tym ultra rzadki Ring of Mendeln dla klasy nekromanty) dzięki podążaniu śladami szczurów. I choć część graczy zdaje się być niezwykle przekonana o słuszności teorii, wielu fanów Diablo 4 nadal nie zauważyło, aby te niepozorne stworzenia poprowadziły ich w jakiś sposób do rzadkich łupów.

Zobacz też: Kody do Wiedźmin 3

Kup Diablo 4

Jak to zazwyczaj bywa w takich sytuacjach, pojawiły się spekulacje dotyczące tego czy jest to zaplanowana przez twórców mechanika gry, czy raczej trolling graczy, którzy chcieli rozruszać trochę społeczność Diablo 4. W każdym wypadku do sprawdzenia teorii o szczurach znalazło się wielu chętnych również na platformie YouTube, a efekty, choć mieszane, można potraktować jako ciekawostkę.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.