Levelowanie w Diablo 4 teraz jest „zbyt proste”. Aktualizacja wywołała mieszane reakcje wśród graczy

Diablo 4

Kilka dni temu w ręce graczy trafiła duża aktualizacja Diablo 4, która wprowadziła szereg poprawek i ulepszeń do najlepiej sprzedającej się produkcji w historii Blizzarda. Deweloperzy postanowili między innymi naprawić błędy związane z rozgrywką, interfejsem czy zadaniami, ale także zwiększyć liczbę punktów doświadczenia zdobywanych w Koszmarnych Podziemiach. Po aktualizacji 1.0.3 gracze zaczęli jednak na nowo dyskutować na temat szybkości levelowania postaci w Diablo 4.

Aktualizacja Diablo 4 umożliwia szybsze levelowanie postaci. Opinie graczy na ten temat są jednak podzielone

Zwiastun Diablo 4

27 czerwca 2023 roku do Diablo 4 trafiła duża aktualizacja o numerze 1.0.3, która wprowadziła część zapowiadanych wcześniej przez Blizzard zmian. Twórcy nie tylko naprawili wiele różnych błędów, ale także zapewnili graczom większą liczbę punktów doświadczenia, które mogą zdobyć w Koszmarnych Podziemiach.

Okazuje się, jak obliczyli użytkownicy Reddita, że patch zwiększył wspomnianą liczbę punktów o około 80%, co sprawiło, że levelowanie w Diablo 4 jest prawie dwa razy szybsze i dla niektórych stało się zbyt proste. Nie jest to oczywiście opinia jednogłośna – część graczy rzeczywiście przyjęła tę zmianę sceptycznie, jednak przeważają pozytywne opinie chwalące możliwość szybszego wbijania poziomów i rozwijania postaci.

Według niektórych użytkowników portalu aktualizacja znacznie zwiększa także tempo w endgame, a sama rozgrywka stała się bardziej satysfakcjonująca. Z drugiej strony gracze podkreślają również, że po osiągnięciu 100. poziomu w Diablo 4 „nie ma treści”, a Blizzard powinien rozważyć podniesie maksymalnego levelu postaci. Kolejna łatka ma ukazać się już w lipcu, więc być może twórcy wezmą pod uwagę również pojawiające się zgłoszenia.

Zobacz też: Najlepsze gry hack and slash

Kup Diablo 4

Wygląda jednak na to, że deweloperzy z Blizzarda rzeczywiście słuchają fanów i starają się zapewnić jak najlepsze doświadczenia z rozgrywki. Choć jak wiadomo, ciężko dogodzić każdemu graczowi, zdaje się, że Diablo 4 rozwija się w oczekiwanym przez większość miłośników tytułu kierunku. Na koniec przypominamy także, że w produkcję zagramy na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.