Diablo 4 wkrótce z nowym sezonem! Blizzard przerywa milczenie i zaprasza fanów na prezentację

Diablo 4

Ekran logowania Diablo 4 zdradził datę premiery 3. sezonu rozgrywek. Blizzard postanowił więc przerwać milczenie i zapowiedział transmisję live, w której trakcie deweloperzy omówią nadchodzące nowości. W sieci pojawił się także krótki teaser, który zapowiada, że „zło się zbliża”.

Blizzard zapowiedział transmisję live poświęconą 3. sezonowi Diablo 4

Powyższy materiał wideo zapowiada, że już 16 stycznia 2024 roku gracze będą mieli okazję zobaczyć pierwszy zwiastun 3. sezonu rozgrywek w Diablo 4. To jednak nie koniec atrakcji, na które w najbliższych dniach mogą liczyć fani serii Diablo. Dwa dni później odbędzie się bowiem wspomniana transmisja live z udziałem deweloperów ze studia Blizzard.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W trakcie prezentacji Adam Fletcher (zastępca dyrektora ds. społeczności), Daniel Tanguay (kierownik ds. projektu gry), Madeleine James (projektantka zadań) oraz Adam Jackson (główny projektant klas) „opowiedzą więcej o niebezpieczeństwach czyhających na graczy w trzecim sezonie Diablo 4”. Deweloperzy podzielą się również informacjami na temat nowego systemu rywalizacji rankingowej o nazwie Cięgi.

Transmisja live poświęcona 3. sezonowi Diablo 4 odbędzie się 18 stycznia 2024 roku o 18:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie można śledzić na oficjalnych kanałach marki Diablo na YouTube oraz Twitch. Na koniec prezentacji Blizzard zamierza przeznaczyć nieco czasu na pytania od graczy, na które od razu odpowiedzą wymienieni wyżej twórcy.

Na koniec przypomnijmy, że Diablo 4 zadebiutowało w czerwcu 2023 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Warto także dodać, że – zgodnie z niedawnymi zapowiedziami – już w marcu najnowsza odsłona serii Diablo otrzyma wsparcie dla technologii ray tracing.

Źródło: Blizzard

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.