Rewolucja w Diablo 4 staje się faktem! Drugi sezon wprowadzi mocne zmiany w buildach postaci

Diablo 4 Sezon drugi

Blizzard od premiery Diablo 4 nieustannie stara się rozwijać swoje najnowsze dzieło i sporej ilości zmian mogliśmy doczekać się przy okazji startu pierwszego sezonu rozgrywek. Gracze owe innowacje wprowadzane przez zespół odpowiedzialny za grę przyjmuje dość mieszanie. Teraz jednak czwarta odsłona historii w mrocznym świecie Sankuraium doczeka się prawdziwej rewolucji.

Blizzard zapowiada poważne zmiany w systemie naliczania obrażeń w Diablo 4

Diablo 4 – trailer z targów Gamescom 2023

Mowa o zmianach w systemie naliczania obrażeń w Diablo 4, które wejdą w życie od sezonu drugiego, który zagości na serwerach już 17 października 2023 roku . Dokładniej chodzi o to, że obrażenia zadawane przez Critical Strike, Overpower czy Vulnerable nie będą już osobnymi mnożnikami, a zamiast tego będą zapewniać bonusy do bazowych obrażeń.

Oznacza to więc, że wskaźnik Critical Strike zada obrażenia zwiększone o 50%, Overpower pomnoży bazowe obrażenia o maksymalnie 50%, a wartość Vulnerable sprawi, że odsłonięci przeciwnicy będą otrzymywać obrażenia zwiększone o 20%.

Diablo 4
Diablo 4, Inarius

To oczywiście oznacza, że postacie będą zadawać mniejsze obrażenia, a to oczywiście wymaga, aby przeciwnicy także stali się nieco słabsi. Na szczęście Blizzard zdaje sobie z tego sprawę i zapowiedział, że konkretne poprawki także zostaną uwzględnione.

Przeczytaj też: Gry podobne do Genshin Impact

Rzecz jasna nie są to jedyne zmiany, których doczeka się Diablo 4; pełna ich lista dostępna jest pod tym adresem. Na koniec pozostaje jednak pytanie, jak na wszystkie te zmiany zareagują gracze. Teoretycznie jest to coś, czego oczekiwała społeczność, jednak zaufanie niektórych osób zostało już dość mocno nadszarpnięte. Warto jednak bliżej przyjrzeć się temu, co przygotował Blizzard, bo mamy tutaj styczność z konkretną rewolucją.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.