Diablo 4 z szeregiem poprawek i aktualizacji. Blizzard wysłuchał graczy testujących produkcję

Diablo 4

Otwarta beta Diablo 4 dobiegła już końca jakiś czas temu, podobnie jak wcześniejsze zamknięte testy produkcji. Przyszedł więc czas na podsumowanie i wyciągnięcie wniosków. O tych ostatnich poinformował właśnie Blizzard, zapowiadając szereg poprawek oraz aktualizacji, które znajdą się w finalnej wersji produkcji.

Blizzard zapowiada listę zmian oraz poprawek w Diablo 4

Zwiastun Diablo 4

Zamknięte oraz otwarte testy Diablo 4 przyniosły Blizzardowi sporo użytecznego feedbacku ze strony społeczności. Firma poinformowała właśnie, że dokładnie się z nim zapoznała, a uzyskane w ten sposób wnioski zostaną wykorzystane do poprawy finalnej wersji gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Lista zmian jest dosyć spora i skupia się głównie na poprawie szeregu mniejszych niedogodności, chociaż nie zabraknie w niej również usprawnień interfejsu czy rozgrywki. Zainteresowani mogą zapoznać się z nią na oficjalnym blogu Blizzarda.

Zobacz też: Laptop do pracy – najlepsze modele

Diablo 4 pojawi się na rynku już 6 czerwca 2023 roku. Produkcja będzie dostępna na PC, PS4, Xboxie One, PS5 oraz Xboxach Series X|S.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.