Diablo 4 otrzymało krótki teaser! Blizzard może szykować się na ujawnienie daty premiery

Diablo 4

Diablo 4 zdaje się najbardziej wyczekiwaną premierą 2023 roku, zarówno wśród graczy, jak i recenzentów. Twórcy z Blizzarda zdając sobie z tego sprawę, co jakiś czas ujawniają szereg informacji na temat ich nadchodzącego dzieła. Dzięki temu wiadome jest, że najnowsza odsłona przygód w świecie Sanktuarium posiadać będzie otwarty świat, lecz nie będzie miał on sandboksowego charakteru. Mimo tego najważniejsze, czyli data premiery nadal pozostaje nieznana, choć najnowszy teaser zdaje się sugerować, że niedługo deweloperzy odsłonią i te karty.

Teaser z Diablo 4 „ostrzega” przed powrotem Lilith i zdaje się sugerować zapowiedź daty premiery

Na twitterowym koncie serii Diablo pojawił się wczoraj krótki filmik przedstawiający grupę zakapturzonych postaci, które na końcu zwracają się w naszą stronę. Materiał zaś kończy się krótkim podpisem „Lilith Is Coming”, co jest oczywistym nawiązaniem do antagonistki Diablo 4. Tego typu publikacja może zwiastować, że w najbliższym czasie Blizzard zdecyduję się wreszcie ujawnić oficjalną datę premiery swojego najnowszego tytułu.

Przeczytaj też: Telefon gamingowy — najlepsze modele

Bardzo możliwe, że ogłoszenie premiery Diablo 4 odbędzie się podczas gali The Game Awards 2022. Wskazuje na to chociażby przeciek z początku listopada, jednak na ten moment nie jest w żaden sposób potwierdzona informacja. Wszystko okaże się w nocy z 8 na 9 grudnia 2022 podczas wspomnianego wyżej wydarzenia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.