Data premiery Diablo 4 wciąż pod znakiem zapytania. Na przecieki odpowiedział szef Blizzarda

Diablo 4

Diablo 4 w oczach fanów Action RPG to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów przyszłego roku. Chociaż wielu graczy wciąż obawia się o monetyzację, produkcja zdaje się powoli zmierzać ku końcowi, a beta testy napawają optymizmem. Cały czas brakuje nam jednak konkretnej daty premiery.

Jeszcze w tym roku poznamy datę premiery Diablo 4?

Don’t believe everything you read.

— Mike Ybarra 🦃🎄 (@Qwik) November 6, 2022

Don’t believe everything you read.

— Mike Ybarra 🦃🎄 (@Qwik) November 6, 2022

WindowsCentral i XboxEra informowali ostatnio, że Diablo 4 ma pojawić się na początku 2023 roku. W nowym odcinku podcastu XboxEra mówiło się konkretnie o kwietniu 2023. WindowsCentral potwierdził tę informację ze swoimi źródłami i dodał, że podczas The Game Awards 2022 powinny ruszyć preordery.

Niedługo po tych przeciekach krótki post na Twitterze opublikował Mike Ybarra, szef Blizzarda. „Nie wierz we wszystko, co czytasz” – napisał na swoim profilu Qwik. Wielu graczy szybko połączyło ten post z informacjami o zbliżonej dacie premiery Diablo 4.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Nintendo Switch po polsku

Na ten moment ciężko nawet stwierdzić, czy Mike Ybarra faktycznie odnosił się do sytuacji z Diablo 4. WindowsCentral i XboxEra są pełne doświadczonych dziennikarzy, których raporty sprawdzały się już w przeszłości, ale ostatecznie wszystkie przecieki warto traktować z przymrużeniem oka. Prawdę powinniśmy poznać podczas The Game Awards 2022.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z