3. sezon Diablo 4 doczeka się zmian w obliczu krytyki? Blizzard „od początku” śledzi opinie graczy

Diablo 4 Sezon Konstruktów

Według wielu graczy trzeci sezon Diablo 4 to „całkowite przeciwieństwo zabawy”. W sieci nie brakuje krytycznych komentarzy na temat Sezonu Konstruktów i wprowadzonych wraz z nim atrakcji. Tymczasem okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na komentarz Blizzarda. Jeden z przedstawicieli studia zapewnia, że zespół zbiera opinie społeczności.

Diablo 4 zmieni się na lepsze w 3. sezonie? Blizzard zbiera opinie i dziękuje fanom

Adam Fletcher – dyrektor ds. rozwoju społeczności Diablo – poinformował za pośrednictwem portalu społecznościowego X, że Blizzard „od początku” trzeciego sezonu śledzi opinie użytkowników. Deweloper zapowiedział również, że twórcy zamierzają „wewnętrznie” omówić reakcję społeczności na wprowadzone w tym tygodniu nowości.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Fletcher podziękował także graczom, którzy dzielą się swoimi „przemyśleniami”. W odpowiedzi na wpis jednego z fanów przedstawiciel studia Blizzard dodał też, że opinie społeczności są „zbieżne z wieloma spostrzeżeniami” deweloperów. Niewykluczone więc, że po dokładnej analizie i omówieniu problemów zespół zdecyduje się na wprowadzenie zmian do 3. sezonu Diablo 4.

Diablo 4 dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Warto przypomnieć, że jakiś czas temu zapowiedziano, że już w marcu najnowsza odsłona serii otrzyma wsparcie dla technologii ray tracing.

Źródło: GamingBolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.