Diablo 4 Ultimate Edition na specjalnym materiale. Blizzard zachęca do zakupu droższego wydania gry

Diablo 4

Do premiery Diablo 4 pozostało jeszcze trochę czasu, jednak najbardziej zapaleni gracze mogą już w najbliższy weekend sprawdzić jak prezentuje się najnowsza część przygód w świecie Sancturaium. Dostęp do tych beta-testów dostępny będzie dla osób, które złożyły zamówienia przedpremierowe, a tydzień później taką możliwość zyskają wszyscy zainteresowani.

Blizzard korzystając z okazji, zachęca niezdecydowanych do zakupu edycji Ultimate, prezentując wszystkie dodatkowe bonusy i atrakcje.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Diablo 4 Ultimate Edition oferuje bonusy do innych gier Blizzarda

Diablo 4 – zawartość edycji Ultimate

Najdroższe wydanie Diablo 4 oferować będzie naprawdę sporo dodatków i bonusów, które nie ograniczą się wyłącznie do najnowszego dzieła Blizzarda. Twórcy kuszą wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup dodatkowymi przedmiotami w Diablo 3, Diablo Immortal oraz w World of Warcraft. Pełne zestawienie dodatków prezentuje się następująco:

  • Wierzchowiec Amalgamat Szału — World of Warcraft
  • Skrzydła Inariusa oraz zwierzak Murlokowy Inarius — Diablo 3
  • Elementy ozdobne Skrzydlatej Ciemności w Umbrze — Diablo Immortal
  • Przyśpieszone odblokowanie karnetu bojowego — Diablo 4
  • Wierzchowiec Pokusa — Diablo 4
  • Emotikon Skrzydła Stworzyciela — Diablo 4
  • Pancerz Piekielna Skorupa dla wierzchowców — Diablo 4
  • Dostęp do Diablo 4 na maksymalnie 4 dni przed premierą

Jak widać, szereg profitów dla osób zdecydowanych za zakup edycji Ultimate jest całkiem spory, a wcześniejszy dostęp do gry i przyśpieszony postęp karnetu bojowego zdają się największym bonusem całego zestawu.

Przeczytaj też: Gry z otwartym światem

Pozostaje jednak pytanie, czy wszystkie zaoferowane przez edycję Ultimate profity będą dla graczy odpowiednim argumentem, aby wydać na grę prawie 460 zł? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sam, lecz można zakładać, że chętnych na takie wydanie Diablo 4 nie zabraknie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.