Diablo 4 Vessel of Hatred na zwiastunie! Wreszcie otrzymaliśmy datę premiery

Diablo 4 Vessel of Hatred

Od jakiegoś czasu wiele osób czekało na jakiekolwiek zapowiedzi związane z Diablo 4 Vessel of Hatred. Wedle samego Blizzarda DLC to ma zabrać graczy do „starych i znanych regionów”, co brzmi całkiem intrygująco. Podczas Xbox Games Showcase 2024 wreszcie doczekaliśmy się spodziewanego trailera i daty premiery.

Diablo 4 Vessel of Hatred z datą premiery ogłoszoną na Xbox Games Showcase 2024

Zwiastun Diablo 4 Vessel of Hatred

Okazuje się, że tym razem gracze będą musieli stawić czoła zagrożeniu w postaci Mefisto, który najwidoczniej nadal planuje zrealizować swoje plany. Miłym aspektem jest tutaj fakt, że w ramach przygody trzeba będzie wybrać się do Nahantu, gdzie rozgrywać się będzie cała akcja Diablo 4 Vessel of Hatred. Powrót na swego rodzaju „stare śmieci” prawie zawsze jest bardzo dobrze przyjmowany.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Abstrahując jednak od tego, warto zaznaczyć, że wyczekiwane DLC trafi do sprzedaży już 8 października 2024. Tym posunięciem Blizzard mógł niektórych zaskoczyć, bo w zasadzie mowa o premierze za zaledwie cztery miesiące. Oby tylko całe rozszerzenie trzymało wysoki poziom…

Zamierzacie sprawdzić Diablo 4 Vessel of Hatred w okolicach premiery? A może z tej okazji wrócicie do podstawowej wersji gry? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Xbox Games Showcase 2024

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.