Diablo 4 za darmo na PC! Wyjątkowa okazja do przetestowania gry, choć są tutaj pewne ograniczenia

Diablo 4 Battle net

W ubiegłym tygodniu Blizzard i Microsoft przygotował specjalną okazję dla wszystkich posiadaczy konsol Xbox, w ramach której można było ograć Diablo 4 za darmo. Okazuje się, że to niejedyna taka oferta, którą przygotował Blizzard dla niezdecydowanych graczy. Tym razem najnowsza odsłona znanego hack’n’slasha dostępna jest darmo na PC, choć są tutaj pewne ograniczenia.

Diablo 4 za darmo na PC przez najbliższy weekend

Od dzisiaj pecetowcy mogą bez przeszkód pobrać i przetestować darmową wersję próbną Diablo 4. Opcja ta dostępna jest wyłącznie za pośrednictwem programu Battle.net. Jeśli więc ktoś jeszcze go nie ma, to w pierwszej kolejności będzie musiał pobrać stosowny launcher.

Akcja trwa od dziś do poniedziałku, 30 października 2023 roku, więc zainteresowani będą mieli całkiem sporo czasu przekonanie się do najnowszego dzieła przygotowanego przez Blizzard.

Całkiem poważnym ograniczeniem jest tutaj fakt, iż postacie stworzone w ramach tej oferty mogą osiągnąć jedynie 20. poziom doświadczenia. Mimo tego bez przeszkód mogą oni poznać całą oferowaną przygodę.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 50 cali

Jest to całkiem ciekawa inicjatywa i możliwe, że nie będzie to jedyna taka akcja ze strony Blizzarda. Zapewne firma chce w ten sposób przekonać jeszcze niezdecydowanych graczy, do zakupu Diablo 4. Ciekawe tylko, czy tego rodzaju akcje rzeczywiście w realny sposób przekładają się na sprzedaż najnowszej produkcji. Być może w przyszłości dane nam będzie poznać konkretne statystyki.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.