Diablo 4 za darmo na konsolach Xbox! Microsoft ze świetną niespodzianką dla graczy – sprawdź trial hitu Blizzarda

Diablo 4 Xbox

Wczoraj informowaliśmy o wystartowaniu zupełnie nowej oferty Xbox Free Play Days. W jej ramach gracze mogą przetestować m.in. NBA 2K24 i dwie jeszcze inne produkcje. Okazuje się, że Microsoft postanowił zaskoczyć swoich subskrybentów, dodając do akcji najnowszą produkcję Blizzarda, a więc Diablo 4.

Diablo 4 do przetestowania za darmo na Xbox w ramach 10-godzinnej wersji próbnej

Diablo 4
Diablo 4

Od dzisiaj posiadacze konsol Xbox mogą skorzystać wyjątkowej okazji na przetestowanie darmowej wersji próbnej Diablo 4. Trial zaoferowany przez Microsoft obejmuje dostęp do 10 godzin zabawy z pełną wersją gry, co zdaje się idealną opcją dla wszystkich rozważających zakup.

Oferta pozostanie dostępna do najbliższej niedzieli, 22 października 2023 roku. Warto w tym miejscu podkreślić, że do rozpoczęcia zabawy niepotrzebne jest posiadanie aktywnej subskrypcji Xbox Game Pass Core lub Ultimate.

Przeczytaj też: Gry na PC

Co ważne, jeśli po ukończeniu zabawy zdecydujemy się zakupić pełną wersję Diablo 4, to nasze postępy dokonane podczas 10-godzinnego triala zostaną zachowane. Dla osób, które nadal się zastanawiają nad zakupem ciężko o lepszą okazję do rozpoczęcia zabawy z najnowszym hitem Blizzarda. W wielu domach szykuje się prawdziwie mroczny i krwawy weekend!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.