Produkcja Diablo 4 zakończona! Wyczekiwana produkcja od Blizzarda trafi do sprzedaży bez opóźnień

Diablo 4

Jedną z najgłośniejszych premier pierwszej połowy 2023 roku dla wielu osób jest bez wątpienia Diablo 4 i to nawet pomimo faktu, iż gra jeszcze nie trafiła do sprzedaży. Najnowsze dzieło Blizzarda w ostatnim czasie otrzymało naprawdę konkretną kampanię promocyjną, która całkiem konkretnie wypromowała nadchodzącego hack’n’slasha. Wczoraj zaś w sieci pojawiła się długo wyczekiwana wiadomość, według której Diablo 4 osiągnęło wreszcie „złoty status” produkcji.

Diablo 4 w złocie!

#DiabloIV has Gone Gold. Can you feel her presence now?

See you in Sanctuary. 6.6.23 🔥 pic.twitter.com/OGX8oACUCr

— Diablo (@Diablo) April 17, 2023

#DiabloIV has Gone Gold. Can you feel her presence now?

See you in Sanctuary. 6.6.23 🔥 pic.twitter.com/OGX8oACUCr

— Diablo (@Diablo) April 17, 2023

Na oficjalnym twitterowym koncie związanym z grą pojawiła się informacja, że Blizzard oficjalnie zakończył pracę nad Diablo 4. Oznacza to, że najnowsza odsłona przygód w świecie Sanktuarium bez opóźnień trafi w ręce oczekujących fanów już 6 czerwca 2023 roku.

Warto wspomnieć, że jeszcze w ubiegłym tygodniu deweloperzy wspominali o poprawkach wprowadzonych na podstawie feedbacku przesłanego przez graczy po ostatnich beta-testach. Okazuje się więc, że Blizzard do samego końca starał się wprowadzić choćby część ulepszeń sugerowanych przez graczy.

Przeczytaj też: Ranking kart graficznych

Nie ma co ukrywać — są to świetne wieści, zwłaszcza że jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, jakoby gra miała zaliczyć opóźnienie. Teraz więc pozostaje jedynie trzymać kciuki za serwery Blizzarda, które niejednokrotnie podczas wielkich premier gier sieciowych miewały problemy z utrzymaniem stabilności przy większej liczbie graczy. Czy tak będzie i tym razem? Tego dowiemy się już na początku czerwca.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.