Produkcja Diablo 4 zakończona! Wyczekiwana produkcja od Blizzarda trafi do sprzedaży bez opóźnień

Diablo 4

Jedną z najgłośniejszych premier pierwszej połowy 2023 roku dla wielu osób jest bez wątpienia Diablo 4 i to nawet pomimo faktu, iż gra jeszcze nie trafiła do sprzedaży. Najnowsze dzieło Blizzarda w ostatnim czasie otrzymało naprawdę konkretną kampanię promocyjną, która całkiem konkretnie wypromowała nadchodzącego hack’n’slasha. Wczoraj zaś w sieci pojawiła się długo wyczekiwana wiadomość, według której Diablo 4 osiągnęło wreszcie „złoty status” produkcji.

Diablo 4 w złocie!

Na oficjalnym twitterowym koncie związanym z grą pojawiła się informacja, że Blizzard oficjalnie zakończył pracę nad Diablo 4. Oznacza to, że najnowsza odsłona przygód w świecie Sanktuarium bez opóźnień trafi w ręce oczekujących fanów już 6 czerwca 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto wspomnieć, że jeszcze w ubiegłym tygodniu deweloperzy wspominali o poprawkach wprowadzonych na podstawie feedbacku przesłanego przez graczy po ostatnich beta-testach. Okazuje się więc, że Blizzard do samego końca starał się wprowadzić choćby część ulepszeń sugerowanych przez graczy.

Przeczytaj też: Ranking kart graficznych

Nie ma co ukrywać — są to świetne wieści, zwłaszcza że jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, jakoby gra miała zaliczyć opóźnienie. Teraz więc pozostaje jedynie trzymać kciuki za serwery Blizzarda, które niejednokrotnie podczas wielkich premier gier sieciowych miewały problemy z utrzymaniem stabilności przy większej liczbie graczy. Czy tak będzie i tym razem? Tego dowiemy się już na początku czerwca.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.