[Akt.] Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition za darmo dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition

Niecałe dwa tygodnie temu Microsoft przygotował niemałą niespodziankę dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate, udostępniając im zupełnie za darmo kultowe MX Unleashed. Dziś Amerykanie przeszli samych siebie, bo abonenci wymienionych usług mogą pobrać bezpłatnie… Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition. To się nazywa dobra wiadomość!

Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition za darmo

Zwiastun Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition

Nikt się nie spodziewał, że Microsoft udostępni za darmo Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition, ale cóż – stało się. Aby zgarnąć wymienioną edycję składającą się z „podstawowego” Diablo III i dodatku Reaper of Souls wystarczy posiadać subskrypcję Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Utlimate i uruchomić konsolę (Xbox One, Xbox Series X|S). Następnie należy przejść do Microsoft Store i w polu wyszukiwania wpisać „Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition”. Po odwiedzeniu ekranu głównego gry trzeba już tylko wcisnąć przycisk „Zainstaluj”.

Po wykonaniu tej czynności pobieranie zostanie rozpoczęte. Gra na razie nie dopisuje się do konta, ale nie wiadomo, czy w przyszłości coś się w tej kwestii nie zmieni. Nie jest też jasne, jak długo ta niezwykle bogata edycja Diablo III będzie dostępne za darmo, dlatego lepiej zawczasu skorzystać z okazji, by później nie żałować.

Aktualizacja – 02.08.2021, 18:56

Okazuje się, że dodatek „Przebudzenie Nekromantów” do Diablo III również jest dostępny za darmo dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Wystarczy wyszukać go w Microsoft Store i nacisnąć przycisk „Zainstaluj”.

Aktualizacja 2 – 02.08.2021, 22:40

Niestety wygląda na to, że cała akcja była wynikiem pomyłki ze strony Microsoftu albo Blizzarda. Gry ani dodatku nie można już pobrać za darmo, a osoby, które zdążyły z instalacją, przy uruchamianiu są raczone błędem uniemożliwiającym rozpoczęcie zabawy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z