MX Unleashed za darmo dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

MX Unleashed

Kilka dni temu Microsoft postanowił przygotować niespodziankę dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate, ponownie udostępniając im za darmo Injustice: Gods Among Us. Teraz abonenci wymienionych usług mogą pobrać kolejną „darmówkę” w postaci kultowego MX Unleashed. Nie da się ukryć, że to całkiem miło ze strony Amerykanów.

MX Unleashed bezpłatnie w ramach subskrypcji Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

Zwiastun MX Unleashed

MX Unleashed to klasyk z 2004 roku dla fanów wyścigów motocrossowych. Zupełnie niespodziewane, od dziś osoby posiadające jedną z tytułowych subskrypcji (Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate) mogą go pobrać zupełnie za darmo, prosto z Microsoft Store, a konkretniej stąd. Z uwagi na fakt, że gra pierwotnie ukazała się na pierwszym Xboxie, będzie można w nią grać nawet po wygaśnięciu któregoś z wymienionych abonamentów.

W ramach wstecznej kompatybilności produkcja zadziała na Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Oferta jest ograniczona czasowo, bo MX Unleashed pozostaje darmowe tylko do 27 lipca. Warto więc zawczasu dopisać grę do swojego konta, by później nie żałować; stracone szanse bolą najbardziej.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z