Diablo Immortal to najgorzej oceniana gra w historii Metacritic

Diablo Immortal

Mimo tego, iż Diablo Immortal zaliczyło najlepszy start w historii serii, to jednak gra od początku jest bardzo krytykowana przez społeczność. Negatywne opinie widać przede wszystkim na serwisie Metacritic, gdzie z dnia na dzień przybywa coraz więcej ocen na poziomie 0/10.

Diablo Immortal na Metacritic bombardowane negatywnymi recenzjami

Diablo Immortal – zwiastun premierowy

W ostatnim czasie doszło wręcz do rekordu, z którego Blizzard nie może być dumny. Diablo Immortal to oficjalnie najgorzej oceniana produkcja w serwisie Metacritic. W chwili pisania wiadomości wersja na urządzenia mobilne z systemem iOS posiada ocenę 0.5/10 na bazie ponad 4,5 tysiąca opinii, a wersja PC jedynie „rekordowe” 0.2/10, biorąc pod uwagę 2369 recenzji użytkowników.

Diablo Immortal Metacritic
Diablo Immortal – oceny wersji PC na Metacritic

Przeczytaj także: Hideo Kojima działa na dwa fronty

Warto w tym miejscu przypomnieć, że do tej pory najniższym wynikiem w serwisie Metacritic mógł „poszczycić się” World of Warcraft: The Burning Crusade z 2021 roku. On także był mocno krytykowany przez graczy za nachalne mikrotransakcje, więc cóż… Blizzard najwidoczniej nie uczy się na błędach.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z