Fan Diablo Immortal wydał tyle pieniędzy na postać, że nie wyszukuje mu innych graczy

Diablo Immortal

Diablo Immortal rzekomo wygenerowało już ponad 100 mln dolarów. Liczba ta robi ogromne wrażenie i pokazuje siłę mikropłatności – wszak owa mobilna produkcja jest oparta na dodatkowych płatnościach w grze. Teraz słyszymy o dość nietypowym graczu, który ulepszył postać za masę pieniędzy.

REKLAMA

Gracz przeznaczył 100 tysięcy dolarów na Diablo Immortal

Diablo Immortal – streamer jtisallbusiness

Streamer posługujący się w sieci pseudonimem jtisallbusiness wydał na Diablo Immortal około 100 tysięcy dolarów. Dzięki mikropłatnościom miał szansę bardzo mocno ulepszyć swoje konto i rzeczywiście tak się stało, bowiem jego postać jest na tyle potężna, że nie wyszukuje mu innych graczy do rozgrywki PvP.

Sprawdź także: Jaka myszka do laptopa?

Jtisallbusiness podał, że uważa to za błąd, którego Blizzard jest już świadomy. Możliwe, że amerykańska korporacja nie sądziła, że ktoś będzie w stanie tak szybko ulepszyć swoją postać, więc wyszukanie graczy po osiągnięciu któregoś poziomu bojowego jest niemożliwe. Streamer mówi natomiast, że jeśli problem nie zostanie zażegnany, to poprosi o zwrot pieniędzy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!