Diablo Immortal z szybszą premierą w Polsce! Wersja na telefony wystartowała wcześniej

Diablo Immortal

Niedawno rozpoczął się preload Diablo Immortal na PC, a dzisiaj dowiedzieliśmy się dodatkowo, ile godzin zajmie ukończenie startowej kampanii fabularnej. Jak się okazuje, spin-off lubianej marki Blizzarda jest już dostępny w przypadku urządzeń mobilnych, choć tylko u wybranych graczy.

REKLAMA

Diablo Immortal na urządzeniach mobilnych gotowe do pobrania, ale nie dla wszystkich

Od 1 czerwca 2022 roku od godziny 14:00 czasu polskiego trwa rozpowszechnianie Diablo Immortal na smartfonach z systemem Android i iOS. Oznacza to, że w niektórych regionach pierwsi gracze mogą jeszcze przed debiutem produkcji na rynku otrzymać dostęp do pełnej wersji. Oficjalna premiera odbędzie się 2 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego i to właśnie wtedy dostępna stanie się również wersja na PC.

Warto więc zajrzeć na Google Play Store lub App Store, wyszukać Diablo Immortal i sprawdzić, czy gra nie jest dostępna do zainstalowania na naszych telefonach. My już to zrobiliśmy i możemy śmiało powiedzieć, że pobieranie jest jak najbardziej możliwe.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!