Diablo Immortal zarabia ponad milion dolarów dziennie

Diablo Immortal

Diablo Immortal to ogromny hit mimo wielu kontrowersji. Można powiedzieć, że gracze narzekają, ale mimo to sięgają do portfela, bo według najnowszego raportu mobilna gra Blizzarda generuje ponad milion dolarów dziennie. Nie da się ukryć, że to bardzo ładna sumka.

Ogromne zarobki Diablo Immortal

Diablo Immortal
Diablo Immortal

Według raportu MobileGamer.biz, w pierwszy miesiąc od premiery Diablo Immortal gra zarobiła aż 49 milionów dolarów przy liczbie pobrań na poziomie 10 milionów. Dane pochodzą z serwisu AppMagic i nie uwzględniają prowizji pobieranych przez Google Play czy App Store, więc ostateczne kwoty były jeszcze wyższe.

Przeczytaj też: Kierownica do PS5 — najlepsze modele

11 czerwca 2022 roku Diablo Immortal wygenerowało 2,4 miliona dolarów i był to dotychczas najbardziej owocny dzień dla mobilnej odsłony kultowej serii. Teraz — ponad miesiąc po premierze — gra przynosi dziennie średnio ponad milion dolarów zarobku. To doskonale pokazuje, że nawet fakt, iż Diablo Immortal jest najgorzej ocenianą grą na Metacritic, a wymaksowanie postaci może kosztować nawet 2,7 miliona złotych, nie jest w stanie odciągnąć graczy od uiszczania w pełni opcjonalnych opłat. Co niektórzy narzekają, ale Blizzard wciąż robi grube pieniądze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z