Die by the Blade to gra dla tych, którzy nie boją się śmierci. Ujawniono datę premiery!

die by the blade

Cyberpunk, samuraje, hardkorowy model walki niewybaczający błędów. Brzmi jak mieszanka wybuchowa i zarazem coś, co może skraść serca specyficznej grupy odbiorców. Do sieci trafił trailer Die by the Blade z datą premiery gry. Wstawka o umieraniu znalazła się w tytule nieprzypadkowo!

REKLAMA

Trailer Die by the Blade ujawnia datę premiery

Trailer Die by the Blade

Die by the Blade to gra charakteryzująca się niezwykle ciekawym podejściem do dość leciwego już gatunku bijatyk. W tej produkcji zginąć można od zaledwie jednego ciosu, a rozgrywka umiejscowiona została w cyberpunkowym settingu, w którym naprzeciwko siebie stają swego rodzaju samurajowie. Oczywiście każdy z nich wyposażony jest w broń białą.

Zobacz też: Głośniki do telewizora

Rozgrywka jest o tyle interesująca, że styl walki zależny jest od rodzaju dzierżonego oręża. Kluczowym elementem zabawy są zatem bloki i uniki, bo na dobrą sprawę zginąć można już od pierwszego ciosu — brzmi hardkorowo, prawda? Starcia w Die by the Blade będą zatem różnorodne. Jedne kończyć się będą w kilka chwil, inne mogą trwać niczym pojedynek szachowych mistrzów. Premiera gry odbędzie się 3 listopada 2022 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. W przyszłym roku pojawi się również wersja na Nintendo Switch.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!