Die by the Blade to gra dla tych, którzy nie boją się śmierci. Ujawniono datę premiery!

die by the blade

Cyberpunk, samuraje, hardkorowy model walki niewybaczający błędów. Brzmi jak mieszanka wybuchowa i zarazem coś, co może skraść serca specyficznej grupy odbiorców. Do sieci trafił trailer Die by the Blade z datą premiery gry. Wstawka o umieraniu znalazła się w tytule nieprzypadkowo!

Trailer Die by the Blade ujawnia datę premiery

Trailer Die by the Blade

Die by the Blade to gra charakteryzująca się niezwykle ciekawym podejściem do dość leciwego już gatunku bijatyk. W tej produkcji zginąć można od zaledwie jednego ciosu, a rozgrywka umiejscowiona została w cyberpunkowym settingu, w którym naprzeciwko siebie stają swego rodzaju samurajowie. Oczywiście każdy z nich wyposażony jest w broń białą.

Zobacz też: Głośniki do telewizora

Rozgrywka jest o tyle interesująca, że styl walki zależny jest od rodzaju dzierżonego oręża. Kluczowym elementem zabawy są zatem bloki i uniki, bo na dobrą sprawę zginąć można już od pierwszego ciosu — brzmi hardkorowo, prawda? Starcia w Die by the Blade będą zatem różnorodne. Jedne kończyć się będą w kilka chwil, inne mogą trwać niczym pojedynek szachowych mistrzów. Premiera gry odbędzie się 3 listopada 2022 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. W przyszłym roku pojawi się również wersja na Nintendo Switch.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.