Die by the Blade na nowym zwiastunie z datą premiery. Krwawa bijatyka zadebiutuje niebawem

Die by the Blade

Die by the Blade to produkcja, która pierwotnie miała ukazać się jeszcze w 2022 roku. Deweloper jednakże podjął decyzję o przedłużeniu prac nad swoim dziełem i tak oto mijały kolejne miesiące bez żadnych informacji o nowej dacie premiery. Sytuacja ta właśnie uległa zmianie wraz z pojawieniem się najnowszego zwiastuna gry.

Die by the Blade zadebiutuje w pierwszej połowie 2024 roku

Zwiastun Die by the Blade z datą premiery

Według najnowszego zwiastuna opublikowanego przez studio Grindstone, Die by the Blade zadebiutuje 16 maja 2024 roku. Tytuł jest bijatyką, w której postacie toczą pojedynki na miecze, a zginąć można od jednego celnego zamachu przeciwnika.

To, co charakteryzuje Die by the Blade to brutalność oraz hektolitry krwi, które wręcz wylewają się z ekranu. Produkcja ewidentnie przeznaczona jest dla dorosłych odbiorców gustujących, chociażby w serii Mortal Kombat. Póki co pozycja ukaże się jedynie na platformie Steam, a o wersjach konsolowych nie ma żadnych oficjalnych wieści.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.