Dishonored: Definitive Edition za darmo w Epic Games Store!

Dishonored: Definitive Edition

Jakiś czas temu internet obiegły plotki, jakoby któraś gra z cyklu Dishonored miała być ostatnią „darmówką” w ramach świątecznego rozdawnictwa Epic Games Store. Teraz jest to już pewne, bo w naszej bibliotece wylądować może Dishonored: Definitive Edition. Jest to kolejna produkcja AAA, którą odbierzemy za sprawą akcji sklepu.

Dishonored: Definitive Edition za darmo

Zwiastun Dishonored: Definitive Edition

Dishonored: Definitive Edition to pierwotnie wydane w 2013 roku, ulepszone wydanie pierwszej części serii wraz z dodatkami. Gra jest przygodówką z elementami skradania, w której kierujemy poczynaniami skrytobójcy. Dzięki Epic Games Store możemy przyjrzeć się jego działaniom bez uiszczania żadnej opłaty. Produkcja Arkane Studios została bowiem udostępniona nam za darmo w ramach akcji świątecznego rozdawnictwa sklepu:

Zobacz też: Z czego się składa komputer?

Swoją kopię Dishonored: Definitive Edition możemy przypisać do naszego konta do jutra (30.12) do godziny 16:59. Jest to zarazem ostatnia z darmowych gier na PC, którymi byliśmy obdarowywani przez Epic w ostatnich dniach. Trzeba przyznać, że całe wydarzenie zostało należycie zakończone!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z