Disney+ w końcu z natywną aplikacją dla PS5. Można już oglądać filmy i seriale w 4K z HDR

Disney+

W sierpniu informowaliśmy o poszlakach wskazujących na rychły debiut natywnej aplikacji Disney+ dla PS5. Co prawda mamy już październik, ale jak to mówią – lepiej późno niż później. Przeciek z lata dzisiaj się potwierdził, a nowa apka Disneya dedykowana konsolom Sony 9. generacji jest już dostępna do pobrania.

Natywna aplikacja Disney+ już na PS5

disney plus
Disney+

Dotychczas aplikacja Disney+ była dostępna na PS5, ale jedynie w wersji z PS4. Dzisiaj jednak zadebiutowała natywna apka Disney+ dla PlayStation 5, która została zbudowana od podstaw właśnie z myślą o tej konsoli. To z kolei oznacza, że gracze żądni dobrego filmu czy serialu mogą już odpalać interesujące ich produkcje w jakości 4K z HDR; aplikacja stworzona pod PS4 oferowała co najwyżej Full HD.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 4

Natywna aplikacja Disney+ dla PS5 jest już dostępna w sekcji Media na konsoli. A wy korzystacie z tego serwisu streamingowego, czy raczej wolicie Netflixa lub jeszcze inną platformę? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.