CD Projekt przygotowuje graczy na DLC do Cyberpunk 2077 – rozszerzenie nadchodzi wielkimi krokami

Cyberpunk 2077

Od premiery Cyberpunk 2077 minęły już ponad 2 lata, a w tym czasie twórcy musieli uporać się z szeregiem błędów i regularnie dostarczać graczom niezbędne aktualizacje. Teraz przyszedł czas na rozszerzenie w postaci DLC. Twórcy gry stali się bardzo aktywni w mediach społecznościowych, co sugeruje rychłą prezentację szczegółów.

REKLAMA

Kiedy zobaczymy DLC do Cyberpunk 2077?

Wann Cyberpunk-Expansion?

— Cyberpunk 2077 (@CyberpunkGame) August 18, 2022

Wann Cyberpunk-Expansion?

— Cyberpunk 2077 (@CyberpunkGame) August 18, 2022

Fani są już coraz bardziej zniecierpliwieni i co tu dużo mówić, ciężko im się dziwić. Na tym samym etapie Wiedźmin 3 został już wzbogacony o 2 bardzo dobrze przyjęte fabularne rozszerzenia. Jest to już najwyższa pora na wprowadzenie nowości do Night City. Choć wiadomo, że CD Projekt nad takim dodatkiem pracuje, to nie ujawniono zbyt wielu szczegółów. Aktywność choćby twitterowego profilu gry sugeruje, że szybciej niż później poznamy więcej szczegółów.

Zobacz też: Najlepsze soundbary do telewizora

Okazja do prezentacji DLC nadarzy się już w kolejnym tygodniu, podczas targów Gamescom w Kolonii. Jeżeli zwrócić uwagę, to wpis twórców na Twitterze został napisany po niemiecku – choć to oczywiście może wynikać z narodowości adresata. Tak czy inaczej, fani czekają!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!