Lies of P otrzyma duże DLC w 2024 roku? Raport wydawcy na to wskazuje

Lies of P

Lies of P to jeden z ciekawszych tytułów Souls-like, który swoją premierę miał w 2023 roku. Produkcja została ciepło przyjęta zarówno przez recenzentów jak i przez graczy. Nic dziwnego więc, że twórcy gry pracują nad DLC do swojego dzieła, które to jak się okazuje, najpewniej zadebiutuje w 2024 roku.

DLC do Lies of P pojawi się jeszcze w 2024 roku

Plan wydawniczy firmy Neowiz na 2024 rok

Deweloper i wydawca Lies of P, firma Neowiz opublikowała plan wydawniczy na 2024 rok. Według tabelki ujawnionej przez koreańskie studio, DLC do mrocznych przygód Pinokia pojawi się w drugim kwartale 2024 roku. Póki co jednak nie jest znana dokładna data premiery dodatku.

Lies of P na premierę od razu zadebiutowało w usłudze Xbox Game Pass, co na pewno pomogło uzyskać grze rozgłos i dotrzeć do większej ilości graczy. Mroczna opowieść o Pinokiu spotkała się z uznaniem fanów gier Souls-like, zatem decyzja o wydaniu dużego dodatku do gry wydaje się być naturalnym posunięciem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Altchar

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.