Lies of P może doczekać się DLC! Twórcy prawdopodobnie pracują już nad dodatkową zawartością

Lies of P

Lies of P zaliczyło niezwykle udany debiut i szybko zyskało popularność wśród fanów gatunku soulslike. Niedawno do gry trafiła aktualizacja 1.2, która wprowadziła między innymi ułatwienia dla mniej doświadczonych graczy. Wiele wskazuje na to, że Neowiz ma spore plany na rozwój tytułu, w tym także na DLC.

Ogłoszenie o pracę sugeruje, że Lies of P doczeka się DLC

Jak sugeruje udostępnione na platformie X (dawny Twitter) ogłoszenie o pracę, Neowiz Games poszukuje pracowników, którzy zajmą się produkcją pierwszego DLC do Lies of P. Choć nie zostały podane szczegóły, oferta wspomina między innymi o projektowaniu zadań, co może wskazywać na to, że twórcy planują pełne rozszerzenie mrocznej adaptacji powieści Pinokio.

To z pewnością ucieszyłoby wielu entuzjastów gry, którym mroczny klimat przypadł do gustu. Lies of P zostało niezwykle ciepło przyjęte przez krytyków i może pochwalić się naprawdę dobrymi ocenami. Nie powinno zatem szczególnie dziwić, że Neowiz może mieć w planach rozbudowanie produkcji lub nawet już nad nim pracuje.

Zobacz też: Gry podobne do The Forest

Na zakończenie przypominamy, że Lies of P zadebiutowało 19 września 2023 roku. Produkcja jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz na Xboxach Series X|S. Od momentu premiery tytuł zasila także bibliotekę Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.