Niespodzianka w sklepie Epic Games Store! Niezapowiedziana gra do odebrania za darmo

Doom 64

Dzisiejsza darmówka od Epic Games Store miała przejść raczej bez większego echa. Firma w ramach co czwartkowego rozdawnictwa zapowiedziała udostępnienie jedynie dodatku do Rumbleverse zatytułowanego Bumbokser, a tymczasem okazało się, że „dobry wujek Epic” ma dla nas coś jeszcze.

REKLAMA

DOOM 64 do odebrania za darmo w Epic Games Store

Doom 64
Doom 64

Z okazji odbywającego się właśnie QuakeConu Bethesda nawiązała współpracę z Epic Games Store, w ramach której do odebrania za darmo jest ulepszona wersja gry Doom 64, przygotowana przez idSoftware na 25. rocznicę serii. Szereg zmian, jakie pojawiły się tej edycji, obejmują między innymi ulepszoną grafikę, usprawnione sterowanie czy natywną obsługę 60 FPS, a także dodatkowe „Lost Levels” kontynuujące historię z podstawowej wersji gry.

Jak zawsze oferta dostępna będzie do przyszłego czwartku do godziny 17:00. Przypominamy także, że w ramach wspomnianego QuakeConu do pecetowej biblioteki Xbox Game Pass trafiły takie perełki jak chociażby Return to Castle Wolfenstein.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!