5 kultowych gier Bethesdy od dzisiaj w PC Game Pass, 3 tytuły wydawcy za darmo w Microsoft Store

Return to Castle Wolfenstein

Już dzisiaj o 19:00 rozpocznie się wydarzenie QuakeCon. Tymczasem Bethesda poinformowała, że na subskrybentów PC Game Pass czeka aż pięć nowości — do abonamentu dodano kultowe gry. Ponadto dowiedzieliśmy się, że trzy klasyki wydawcy zostały udostępnione za darmo w Microsoft Store.

REKLAMA

Nowości od Bethesdy w PC Game Pass i kultowe gry za darmo w Microsoft Store

Zwiastun Quake 4

Od dzisiaj w bibliotece Xbox Game Pass jest dostępnych aż 5 nowych gier Bethesdy. Rzecz jasna „nowych” w kontekście nowości w usłudze, bo same tytuły mają na karku wiele lat. W każdym razie, w abonamencie wylądowały następujące pozycje:

  1. Return to Castle Wolfenstein (PC)
  2. Quake 4 (PC)
  3. Wolfenstein 3D (PC)
  4. An Elder Scrolls Legend: Battlespire (PC)
  5. The Elder Scrolls Adventures: Redguard (PC)

Ponadto do Korzyści Xbox Game Pass Ultimate dodano możliwość odblokowania wszystkich czempionów w Quake Champions. Skoro nowości w Game Passie mamy omówione, przejdźmy dalej. Dzisiaj w Microsoft Store udostępniono za darmo poniższe gry:

  1. The Elder Scrolls: Arena 
  2. The Elder Scrolls II: Daggerfall 
  3. Quake Champions 

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Nie są to najświeższe produkcje, ale jak to mówią – darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Poza tym wśród naszych czytelników z pewnością znajdzie się wielu pasjonatów gier retro. Mamy rację? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!