DOOM The Dark Ages ujawnione! Trailer z Xbox Games Showcase 2024 zachwyca

Doom The Dark Ages

Wieści na temat nowej gry z serii DOOM krążyły w branży już od jakiegoś czasu, jednak do tej pory brak nam było jakichkolwiek konkretnych wieści. Podczas Xbox Games Showcase 2024 wreszcie doczekaliśmy się trailera, na którego czekało wielu fanów tej marki. Jest tak, jak powinno być — brutalnie, krwawo i zjawiskowo.

DOOM The Dark Ages na Xbox Games Showcase 2024

Zwiastun DOOM The Dark Ages

Oczywiście od pierwszych wieści na temat nowej gry bazującej na IP od id Software oczekiwania graczy względem DOOM The Dark Ages były wielkie. Sam ujawniony trailer zapowiada się całkiem ciekawie, bo twórcy odeszli od futurystycznej stylistyki na rzecz bardziej średniowieczno-nowożytnych klimatów. Jak na markę tego rodzaju jest to całkiem ciekawy zabieg.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Sam trailer jest szalenie zjawiskowy i brutalny, nie pozostawiając złudzeń, z czym mamy styczność. Jedną z ważniejszych informacji jest ta potwierdzająca, że gra zadebiutuje jeszcze w 2025 roku, co powinno zadowolić wielu, wielu graczy.

Na koniec warto zaznaczyć, że DOOM The Dark Ages zadebiutuje na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Okazuje się więc, że nie będzie to tytuł dostępny tylko dla platform Microsoftu! Bardzo miło.

Źródło: Xbox Games Showcase

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.