Dragon Age 4 może zadebiutować jeszcze w tym roku! BioWare ma szykować niespodziankę

Dragon Age Dreadwolf

BioWare to zdecydowanie jedna z najlepszych firm tworzących kultowe gry RPG. Wielu oczekuje więc na kolejną część Dragon Age. Okazuje się, że być może na Dreadwolf nie będziemy musieli czekać aż tak długo.

Dragon Age 4 z premierą w 2024 roku?

Czy jest ktoś, kto nie zagrałby w Dragon Age 4? Raczej nie, więc spieszno nam poinformować o nowych – póki co nieoficjalnych, ale pochodzących od zaufanego informatora – wieściach na temat tej gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W ostatnim odcinku podcastu Game Mess Decides Jeff Grubb zdradził nam bowiem najnowsze plany BioWare. Wynika z nich, że Dragon Age Dreadwolf pojawi się na rynku jeszcze w 2024 roku.

To całkiem prawdopodobny termin. Przypomnijmy, że producenci już wcześniej potwierdzili, kiedy mamy spodziewać się oficjalnego ujawnienia ich dzieła. Stanie się to już latem, co zostało zakomunikowane wraz z krótkim zwiastunem przedstawiającym Thedas.

Nadmieńmy, że już wcześniej pojawiały się plotki na temat roku wydania Dragon Age 4. Na przykład jeden z pracowników EA w grudniu opisał, że produkcja ta trafi na półki sklepowe właśnie w tym roku.

Sprawa jest więc niezwykle interesująca. Musimy jednakże poczekać przynajmniej do czerwca, aby ją w pełni rozwiązać.

Źródło: Jeff Grubb's Game Mess

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.