Dragon Age 4 Dreadwolf może zadebiutować w 2024 roku! Pracownik EA mógł zdradzić zbyt wiele

Dragon Age Dreadwolf- Solas

Od momentu zapowiedzi Dragon Age 4 Dreadwolf w czerwcu 2022 roku wielu fanów tego IP z niecierpliwością czeka na tę premierę. Jeszcze w sierpniu dotarły do nas niepokojące doniesienia, jakoby gra miała zaliczyć poważne opóźnienie spowodowane sporymi zwolnieniami w BioWare. Teraz jednak pojawiły się poszlaki, które pozwalają sugerować, że wyczekiwana kontynuacja trafi do w ręce graczy za stosunkowo niedługi czas.

Jeden z deweloperów EA mógł potwierdzić rok premiery Dragon Age 4 Dreadwolf

Jak słusznie zauważyli niektórzy użytkownicy Twittera, na LinkedInowym profilu jednego z deweloperów EA — Kevina Scotta — znalazła się wyjątkowo ciekawa informacja. Zgodnie z jego opisem doświadczenia zawodowego Dragon Age Dreadwolf ma zadebiutować już w 2024 roku.

Niestety, poza rokiem premiery nie znalazły się żadne dodatkowe informacje, nawet na temat przybliżonego okresu debiutu kolejnej osłony tego popularnego cyklu.

Scott oficjalnie zajmował się przygotowywaniem animacji wykorzystując do tego zarówno technologię mocap, jak i w pełni manualne rozwiązania. W przeszłości odpowiadał za podobne aspekty w przypadku gier takich jak PGA Tour czy Need For Speed Heat.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 75 cali

Mimo że wszystko to brzmi wyjątkowo ciekawie, tak nie można wykluczać, że Scott po prostu nie zaktualizował swojego opisu. Na ten moment samo BioWare milczy w kwestii premiery Dragon Age 4 Dreadwolf. Jest jednak nadzieja, że nadchodząca gala The Game Awards 2023 przyniesie tak wyczekiwane konkrety.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.