BioWare zadowolone ze stanu Dragon Age Dreadwolf? Gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku

Dragon Age Dreadwolf

Informacje na temat Dragon Age Deadwolf są szczątkowe, ale wszystko powoli się rozjaśnia. Pełne ujawnienie gry nastąpi tego lata, a według plotek ma ona pojawić się jeszcze w 2024 roku. Insider Jeff Grubb jest o tym przekonany i wskazuje, że BioWare ma być zadowolone ze stanu swojej produkcji.

Dragon Age Dreadwolf spełnia nadzieje BioWare?

Zwiastun Dragon Age Dreadwolf

Jak na razie z oficjalnych materiałów poznaliśmy krótki zwiastun Dragon Age Deadwolf, który opowiadał nam o Thedas. Oficjalne ujawnienie gry dopiero w wakacje, więc mamy jeszcze trochę czasu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niemniej insider Jeff Grubb doniósł nam, że gra znajduje się w dobrym stanie, a BioWare jest z niej zadowolone. Wygląda więc na to, że jej potencjalna premiera w 2024 roku przebiegnie bez większych problemów.

Dragon Age: Dreadwolf, o którym wspominałem już wcześniej, ukaże się w tym roku. Czy będzie to na Summer Game Fest lub w okolicach tego czasu? Tak, sami to powiedzieli w EA. Wygląda na to, że gra ukaże się jeszcze w tym roku, więc gdzie mieliby ją ogłosić poza Summer Game Fest? Mogliby zorganizować coś własnego, ale spodziewam się, że będą mieli – cóż, jeśli zorganizują coś własnego, myślę, że będzie to część Summer Game Fest, więc powinniśmy zobaczyć tę grę na tym wydarzeniu lub mniej więcej w tym czasie.

I powinni mieć wszystkie szczegóły na ten temat, ponieważ wszyscy wydają się naprawdę zadowoleni z tej gry; są bardzo zadowoleni z tego, jak wyszła. Plan jest taki, aby wypuścić ją w tym roku kalendarzowym, więc nie w roku fiskalnym EA, nie przed marcem 2025 roku ani niczym podobnym, w tym roku. I nie sądzę, byś musiał czekać zbyt długo po ogłoszeniu tego, aby w nią zagrać.

Jeff Grubb

Summer Game Fest rzeczywiście może być idealną okazją, aby zaprezentować nam nowe Dragon Age. Czy tak rzeczywiście będzie? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za kilka miesięcy, bo okres wakacyjny nieubłaganie się zbliża.

Niestety nie znamy żadnych większych konkretów na temat tej gry. Z innych pogłosek dowiedzieliśmy się, że być może system kierowania każdym z bohaterów zostanie zastąpiony kołem wyboru i rozkazów – podobnie, jak wygląda to w Mass Effect. Nic z tego nie jest jednak pewne, więc na razie nie powinniśmy się na to nastawiać.

Ponadto BioWare potwierdziło, że świat gry będzie większy. Dlatego też na pewno zwiedzimy większy kawałek Thedas, niż było to dotychczas.

Przypomnijmy, że ostatnia część serii – Dragon Age: Inkwizycja – pojawiła się na rynku w 2024 roku. Na jej kontynuację czekamy więc już niemal pełną dekadę.

Źródło: Wccftech

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.