W Dragon Age: The Veilguard towarzysze będą romansować między sobą. BioWare dzieli się szczegółami

Dragon Age: The Veilguard Harding

Wczoraj gracze mieli okazję zobaczyć 20-minutowy gameplay z Dragon Age: The Veilguard. To jednak nie koniec wartych uwagi informacji na temat wspomnianej produkcji. BioWare postanowiło bowiem podzielić się kilkoma szczegółami na temat romansów w nadchodzącej odsłonie serii Dragon Age.

BioWare wspomina o romansach towarzyszy w Dragon Age: The Veilguard

Dragon Age: The Veilguard – zwiastun

Zgodnie z przekazanymi informacjami w Dragon Age: The Veilguard gracze będą mogli romansować z dowolnym członkiem drużyny. John Epler – pełniący funkcję dyrektora kreatywnego – w rozmowie z redakcją Eurogamer zdradził natomiast, że towarzysze głównego bohatera będą także romansować między sobą. O ile oczywiście protagonista nie zainteresuje się wcześniej daną postacią.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co ciekawe, jeśli nie romansujemy z określonymi postaciami, to mogą one zdecydować się na zawiązanie własnych romansów, czy to w drużynie, czy w samym świecie gry.

– zapowiada deweloper.

Epler wyjaśnia, że romans jest jednym z kluczowych elementów zarówno w serii Dragon Age, jak i grach BioWare. W Dragon Age: The Veilguard deweloperzy starali się natomiast nadać każdej z postaci własny „smak lub styl” romansowania. Zgodnie z przekazanymi informacjami niektórzy bohaterowie będą „bardziej napaleni”, a inni „nieco bardziej niewinni”, ale ze wszystkimi będzie można zbudować relacje.

Dragon Age: The Veilguard powstaje z myślą o PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach jesienią 2024 roku, ale na dokładną datę premiery trzeba jeszcze nieco poczekać. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca odsłona serii Dragon Age zaoferuje dwa tryby graficzne na konsolach Sony i Microsoftu.

Źródło: Eurogamer

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.