Dragon Age The Veilguard zaoferuje graczom dwa tryby graficzne na PS5 i Xboxie

Dragon Age The Veilguard

Wiemy już, że oficjalnie najnowsze Dragon Age będzie nosić podtytuł The Veilguard. Teraz dowiedzieliśmy się z kolei kilku nowości dotyczących jakości rozgrywki na konsolach. Tutaj mowa o dwóch trybach graficznych.

Dragon Age The Veilguard – tryby graficzne na konsolach

Zwiastun Dragon Age The Veilguard

Dragon Age The Veilguard miało podobno celować w 60 FPS na konsolach. Jak jednak podało EA, gra doczeka się w sumie dwóch trybów jakości na PS5 i Xboxach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mowa mianowicie o trybach wydajności i jakości. Nie wiadomo, czy tak samo będzie wyglądać to na Xboxie Series S, który jest oczywiście konsolą sporo słabszą od PS5 i Xboxa Series X.

Niestety konkrety na temat tych trybów zostaną udostępnione później. Możemy jednak przypuszczać, że mowa o standardowym podziale pomiędzy 60 i 30 FPS w różnych rozdzielczościach.

Przypomnijmy, że Dragon Age The Veilguard pojawi się na rynku jesienią. Gra zostanie wydana na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.