Dragon Age: The Veilguard to nowa odsłona kultowej serii! Twórcy pokazali zwiastun z terminem premiery

Dragon Age The Veilguard

O powstającym Dragon Age 4 mówiło się już od jakiegoś czasu. Pierwsze przecieki mówiły o tym, jakoby gra miała otrzymać podtytuł Dreadwolf. Tak jednak nie będzie a BioWare pojawiło się na Xbox Games Showcase 2024, aby zaprezentować Dragon Age The Veilguard.

Dragon Age: The Veilguard na pełnym akcji zwiastunie

Zwiastun Dragon Age: The Veilguard na Xbox Games Showcase 2024

Powyższy materiał przedstawia pierwsze ujęcia z nadchodzącego Dragon Age: The Veilguard. Na pierwszy rzut oka tytuł różni się stylistycznie od poprzednich odsłon serii, stawiając na bardziej żywą kolorystykę. Czy jednakże cała gra będzie inna od swoich poprzedników, to okaże się zapewne po premierze, która datowana jest na okres jesieni 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nowa odsłona Dragon Age jest mocno wyczekiwana przez fanów, bowiem poprzednia odsłona o podtytule Inkwizycja ukazała się w 2014, a więc 10 lat temu. Co warto jeszcze zaznaczyć to fakt, że zaprezentowany zwiastun w pełni ukazywał ujęcia z gry oraz gameplayu.

Czekacie na nową odsłonę Dragon Age? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Xbox Games Showcase 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.