Bijatyka dla fanów znanego anime i trzy inne gry za darmo przez weekend. Nowa oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Przed nami pierwszy weekend sierpnia, w który – jak się okazuje – posiadacze konsol Xbox będą mieli okazję przetestować kolejne produkcje. Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days, która pozwoli zainteresowanym zapoznać się z czterema grami. W ciągu najbliższych kilku dni gracze sprawdzą takie tytuły jak Descenders, Dragon Ball FighterZ, For Honor oraz WWE 2K23.

Descenders, Dragon Ball FighterZ, For Honor i WWE 2K23 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (3-6 sierpnia)

Dragon Ball FighterZ – zwiastun premierowy

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują szansę na przetestowaniu kilku wybranych produkcji i nie inaczej jest również tym razem. Subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 6 sierpnia, czyli do najbliższej niedzieli.

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do Tomb Raider

Kup Xbox Series X

Podoba Wam się najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Zamierzacie poświęcić najbliższy weekend na zapoznanie się z jedną z wymienionych produkcji? A może przetestujecie wszystkie tytuły? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.